Bekende Nederlanders vertellen over hun media ervaring


Interview met Jan Siemerink

Alphen aan de Rijn – Spreken in het openbaar en optreden voor de camera is voor veel mensen heel beangstigend. Hoe hebben Bekende Nederlanders geleerd om te spreken in het openbaar en op te treden voor de televisiecamera? Miriam Kuijpers besloot Bekende Nederlanders te gaan interviewen en hen te bevragen over dit onderwerp. Mensen zoals Hans Klok, Lenette van Dongen, Barry Hay, Jan Terlouw en Dennis van der Geest.
Opvallend bij deze interviews was dat de 16 BN-ers heel graag hun kennis willen delen en dat op een zeer openhartige wijze hebben gedaan. In de studio van DailyChannelTV sprak Kuijpers met Jan Siemerink, voormalig tennisprof. Ook hij is een van de hoofdrolspelers in haar boek.
De interviews van de BN-ers zijn gebundeld in het boek Media Zenuwen & Planken Bibbers. Miriam Kuijpers geeft met haar bedrijf Sunny Training regelmatig mediatrainingen en presentatietrainingen.

Geplaatst op 2012.01.22 in Boeken

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD